0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitettyPyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

Cisco GLC-SX-MMD= lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Part number: GLC-SX-MMD=
EAN: 882658340895
-67%
486,14 € ALV 0%
162,00 € ALV 0%
200,88 € sis. ALV
Saatavuus:
50+  kpl.
Toimitus:
maanantai 22. elokuuta 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kuriiritoimitus  16,29 € Laske
Kuvaus
Lue lisää Cisco GLC-SX-MMD= lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Erittely
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu  
Suurin nopeus, jolla dataa voidaan siirtää laitteesta toiseen.  Tiedonsiirtonopeus (maks.) 1000 Mbit/s  
PCI-väylä SFP  
Multi-mode fiber (MMF) -tuki Kyllä  
Valokaapelin liitin LC  
Aallonpituus 850 nm  

Voimassa olevat erikoistarjoukset
Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Kumppanuutta
Maksutavat
Toimitustavat
EBA National Winner Banner