0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

Cisco MFELX1 verkon mediamuunnin 100 Mbit/s 1310 nm

EAN: 4260039345480
Part number: MFELX1
SKU: 1004768
200,80 € ALV 0%
248,99 € sis. ALV
Ei varastossa
Maksutavat
Toimitustavat

Cisco MFELX1 verkon mediamuunnin 100 Mbit/s 1310 nm

EAN:

4260039345480

Part number:

MFELX1

SKU: 1004768
Ihanteelliset ratkaisut yrityksellesi
Löydämme yrityksellesi optimaalisen ratkaisun. Myynnin ja ennakkomyynnin asiantuntijamme valitsevat päivittäin tuotteita ja palveluita asiakkaillemme.
Laitteiden pikatoimitus maailmanlaajuisesti
Takaamme, että laitteesi toimitetaan ajallaan minne tahansa. Teemme yhteistyötä maailmanlaajuisten kumppaneiden kanssa varmistaaksemme, että logistiikkamme on optimoitu.
Tuki taataan
Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut. Pätevät insinöörimme auttavat sinua hallinnoimaan infrastruktuuria tehokkaasti.
Asiakas ensin
RMA-asiantuntijamme käsittelevät reklamaatiot ja laitteiden vaihdot nopeasti ja tehokkaasti, jotta liiketoimintasi voi toimia sujuvasti.
Kuvaus
Cisco MFELX1. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 100 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 100BASE-LX. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Sertifiointi: SFP MSA, ITU-T G.957 and G.958, FDA 21CFR 1040.10,11, IEC 60825-1,2, FCC Part15 Class B, UL, cUL,.... Mitat (LxSxK): 13 x 59 x 6 mm
Erittely
Verkko
Tiedonsiirron enimmäisnopeus  Tiedonsiirron enimmäisnopeus
100 Mbit/s
näytä enemmän
Kaapelitekniikka  Kaapelitekniikka
100BASE-LX
näytä enemmän
Liitettävyys
Yhteysteknologia  Yhteysteknologia
Langallinen
näytä enemmän
Suorituskyky
Suurin siirtoetäisyys  Suurin siirtoetäisyys
10000 m
näytä enemmän
Aallonpituus  Aallonpituus
1310 nm
näytä enemmän
Suunnittelu
Sertifiointi 
SFP MSA, ITU-T G.957 and G.958, FDA 21CFR 1040.10,11, IEC 60825-1,2, FCC Part15 Class B, UL, cUL, ICES-003, CB
näytä enemmän
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T)  Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
näytä enemmän
Varastointilämpötila  Varastointilämpötila
-40 - 85 °C
näytä enemmän
Käytön suhteellinen kosteus (H-H) 
10 - 85%
näytä enemmän
Säilytysympäristön kosteus 
5 - 90%
näytä enemmän
Muut ominaisuudet
Mitat (LxSxK)  Mitat (LxSxK)
13 x 59 x 6 mm
näytä enemmän

Valitut tuotteet

Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Maksutavat
Toimitustavat
Sertifikaatit ja kunnianosoitukset