0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitettyPyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

MGB-TLX

Tuotenimi: PLANET MGB-TLX lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 4711213686184
Part number: MGB-TLX
25,71 € ALV 0%
31,88 € sis. ALV
Saatavuus:
11-20  kpl.
Toimitus:
keskiviikko 5. lokakuuta 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kuriiritoimitus  16,29 € Laske
Kuvaus
Lue lisää PLANET MGB-TLX lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Erittely
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu  
Suurin nopeus, jolla dataa voidaan siirtää laitteesta toiseen.  Tiedonsiirtonopeus (maks.) 1000 Mbit/s  
PCI-väylä SFP  
Single-mode fiber (SMF) -tuki Kyllä  
Multi-mode fiber (MMF) -tuki Ei  
Valokaapelin liitin LC  
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi LX  
Aallonpituus 1310 nm  
Verkkostandardit IEEE 802.3z  
Kaapelointiteknologian tyyppien suorituskyky, kuten kuidun tai kaapelin tyypin mukaan.  Kaapelitekniikka 1000BASE-LX  

Voimassa olevat erikoistarjoukset
Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Kumppanuutta
Maksutavat
Toimitustavat
EBA National Winner Banner