0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

Cisco 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN: 882658262777
Part number: MGBBX1
SKU: 1004066
359,50 € ALV 0%
445,78 € sis. ALV
Ei varastossa
Maksutavat
Toimitustavat

Cisco 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN:

882658262777

Part number:

MGBBX1

SKU: 1004066
Ihanteelliset ratkaisut yrityksellesi
Löydämme yrityksellesi optimaalisen ratkaisun. Myynnin ja ennakkomyynnin asiantuntijamme valitsevat päivittäin tuotteita ja palveluita asiakkaillemme.
Laitteiden pikatoimitus maailmanlaajuisesti
Takaamme, että laitteesi toimitetaan ajallaan minne tahansa. Teemme yhteistyötä maailmanlaajuisten kumppaneiden kanssa varmistaaksemme, että logistiikkamme on optimoitu.
Tuki taataan
Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut. Pätevät insinöörimme auttavat sinua hallinnoimaan infrastruktuuria tehokkaasti.
Asiakas ensin
RMA-asiantuntijamme käsittelevät reklamaatiot ja laitteiden vaihdot nopeasti ja tehokkaasti, jotta liiketoimintasi voi toimia sujuvasti.
Kuvaus
Cisco 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver. Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 1000 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 1000BASE-BX-20. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Turvallisuus: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Sertifiointi: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Virrankulutus: 1 W
Erittely
Verkko
Tiedonsiirron enimmäisnopeus  Tiedonsiirron enimmäisnopeus
1000 Mbit/s
näytä enemmän
Kaapelitekniikka  Kaapelitekniikka
1000BASE-BX-20
näytä enemmän
Liitettävyys
Yhteysteknologia  Yhteysteknologia
Langallinen
näytä enemmän
Suorituskyky
Suurin siirtoetäisyys  Suurin siirtoetäisyys
10000 m
näytä enemmän
Aallonpituus  Aallonpituus
1310 nm
näytä enemmän
Suunnittelu
Turvallisuus  Turvallisuus
FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
näytä enemmän
Sertifiointi 
FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
näytä enemmän
Virranhallinta
Virrankulutus  Virrankulutus
1 W
näytä enemmän
Hallintaominaisuudet
Hot-swap 
Kyllä
näytä enemmän
Plug & Play -yhteensopiva  Plug & Play -yhteensopiva
Kyllä
näytä enemmän
Paino ja mitat
Paino  Paino
18 g
näytä enemmän
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T)  Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
näytä enemmän
Varastointilämpötila  Varastointilämpötila
-40 - 85 °C
näytä enemmän
Käytön suhteellinen kosteus (H-H) 
10 - 85%
näytä enemmän
Säilytysympäristön kosteus 
10 - 90%
näytä enemmän
Muut ominaisuudet
Lähetystehoalue 
-8 - -3 dBmW
näytä enemmän
Täysin kaksipuolinen  Täysin kaksipuolinen
Kyllä
näytä enemmän
Liitäntä 
LC
näytä enemmän
Käyttöliittymä  Käyttöliittymä
SFP
näytä enemmän
Mitat (LxSxK)  Mitat (LxSxK)
13,4 x 55,7 x 8,5 mm
näytä enemmän
Kuitutyyppi 
SMF
näytä enemmän

Valitut tuotteet

Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Maksutavat
Toimitustavat
Sertifikaatit ja kunnianosoitukset