0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN: 4260039342748
Part number: MGBLH1
SKU: 1004137
232,37 € ALV 0%
288,14 € sis. ALV
Ei varastossa
Maksutavat
Toimitustavat

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN:

4260039342748

Part number:

MGBLH1

SKU: 1004137
Ihanteelliset ratkaisut yrityksellesi
Löydämme yrityksellesi optimaalisen ratkaisun. Myynnin ja ennakkomyynnin asiantuntijamme valitsevat päivittäin tuotteita ja palveluita asiakkaillemme.
Laitteiden pikatoimitus maailmanlaajuisesti
Takaamme, että laitteesi toimitetaan ajallaan minne tahansa. Teemme yhteistyötä maailmanlaajuisten kumppaneiden kanssa varmistaaksemme, että logistiikkamme on optimoitu.
Tuki taataan
Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut: Takuuhuoltopalvelut. Pätevät insinöörimme auttavat sinua hallinnoimaan infrastruktuuria tehokkaasti.
Asiakas ensin
RMA-asiantuntijamme käsittelevät reklamaatiot ja laitteiden vaihdot nopeasti ja tehokkaasti, jotta liiketoimintasi voi toimia sujuvasti.
Kuvaus
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 1000 Mbit/s, PCI-väylä: mini-GBIC. Turvallisuus: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Alkuperämaa: Kiina, Tuotemerkin yhteensopivuus: Cisco. Virrankulutus: 1 W. Tuotteen leveys: 56,5 mm, Tuotteen syvyys: 13,4 mm, Tuotteen korkeus: 8,5 mm. Sisältyvien tuotteiden lukumäärä: 1 kpl, Pakkauksen leveys: 81,3 mm, Pakkauksen syvyys: 127 mm
Erittely
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppi 
Valokuitu
näytä enemmän
Tiedonsiirron enimmäisnopeus  Tiedonsiirron enimmäisnopeus
1000 Mbit/s
näytä enemmän
PCI-väylä 
mini-GBIC
näytä enemmän
Single-mode fiber (SMF) -tuki 
Kyllä
näytä enemmän
Valokuituliitin  Valokuituliitin
LC
näytä enemmän
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi 
LH
näytä enemmän
Suurin siirtoetäisyys  Suurin siirtoetäisyys
40000 m
näytä enemmän
Aallonpituus  Aallonpituus
1300 nm
näytä enemmän
Ominaisuudet
Plug & Play -yhteensopiva  Plug & Play -yhteensopiva
Kyllä
näytä enemmän
Hot-swap 
Kyllä
näytä enemmän
Turvallisuus  Turvallisuus
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
näytä enemmän
Alkuperämaa  Alkuperämaa
Kiina
näytä enemmän
Tuotemerkin yhteensopivuus  Tuotemerkin yhteensopivuus
Cisco
näytä enemmän
Sertifiointi 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
näytä enemmän
Virranhallinta
Virrankulutus  Virrankulutus
1 W
näytä enemmän
Ympäristöolosuhteet
Käytön enimmäislämpötila 
40 °C
näytä enemmän
Käyttölämpötila (T-T)  Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
näytä enemmän
Varastointilämpötila  Varastointilämpötila
-20 - 70 °C
näytä enemmän
Käytön suhteellinen kosteus (H-H) 
0 - 85%
näytä enemmän
Säilytysympäristön kosteus 
5 - 90%
näytä enemmän
Paino ja mitat
Tuotteen leveys  Tuotteen leveys
56,5 mm
näytä enemmän
Tuotteen syvyys  Tuotteen syvyys
13,4 mm
näytä enemmän
Tuotteen korkeus  Tuotteen korkeus
8,5 mm
näytä enemmän
Paino  Paino
20 g
näytä enemmän
Pakkaustiedot
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä  Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
näytä enemmän
Pakkauksen leveys  Pakkauksen leveys
81,3 mm
näytä enemmän
Pakkauksen syvyys  Pakkauksen syvyys
127 mm
näytä enemmän
Pakkauksen korkeus  Pakkauksen korkeus
25,4 mm
näytä enemmän
Pakkauksen paino  Pakkauksen paino
50 g
näytä enemmän
Logistiikkatiedot
Lukumäärä per pakkaus 
1 kpl
näytä enemmän
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) 
85369010
näytä enemmän
Muut ominaisuudet
Mitat (LxSxK)  Mitat (LxSxK)
85 x 134 x 56 mm
näytä enemmän

Valitut tuotteet

Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Maksutavat
Toimitustavat
Sertifikaatit ja kunnianosoitukset