0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitettyPyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s 1300 nm

Part number: MGBLH1
EAN: 4260039342748
-8%
222,66 € ALV 0%
205,90 € ALV 0%
255,32 € sis. ALV
Saatavuus:
21-30  kpl.
Toimitus:
tiistai 13. syyskuuta 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kuriiritoimitus  16,29 € Laske
Kuvaus
Lue lisää Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s 1300 nm
Erittely
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu  
Suurin nopeus, jolla dataa voidaan siirtää laitteesta toiseen.  Tiedonsiirtonopeus (maks.) 1000 Mbit/s  
PCI-väylä mini-GBIC  
Single-mode fiber (SMF) -tuki Kyllä  
Valokaapelin liitin LC  
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi LH  
Suurin siirtoetäisyys 40000 m  
Aallonpituus 1300 nm  
Ominaisuudet
Ilmaisee tukeeko tämä tuote "plug and play-ominaisuutta". Plug and Play on laite tai ohjelmisto, joka  asennettuaan ("plugges in"), voidaan välittömästi ottaa käyttää ("play"), toisin kuin laitteisto tai ohjelmisto, joka vaatii asennuksen.  Plug & Play -yhteensopiva Kyllä  
Hot-swap Kyllä  
Luettelo sääntelystandardeista kaikissa maissa, joissa tämä tuote on sertifioitu.  Turvallisuus FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2  
Onko tuote tarkoitettu tietyn tuotemerkin tuotteiden kanssa käytettäväksi?  Tuotemerkin yhteensopivuus Cisco  
Sertifiointi FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B  
Virranhallinta
Virrankulutuksen määrä tällä mallilla, joka ilmaistaan ​​watteina. Tyypilliset arvot jotka valmistajat antavat ovat virrankulutus laitteen ollessa suljettuna, valmiustilassa / keskeytystilassa, tyypillisessä käyttössä ja maksimi käyttössä.  Virrankulutus 1 W  
Ympäristöolosuhteet
Suurin toimintalämpötila 40 °C  
Käyttölämpötila 0 - 40 °C  
Varastointilämpötila -20 - 70 °C  
Suhteellinen kosteusalue 0 - 85%  
Säilytysympäristön kosteus 5 - 90%  
Paino ja mitat
Tuotteen leveys 13,4 mm  
Tuotteen syvyys 56,5 mm  
Tuotteen korkeus  Tuotteen korkeus 8,5 mm  
Tuotteen paino ilman pakkausta (Nettopaino). Jos mahdollista, nettopaino ilmaistaan vakiovarusteineet ja tarvikkeet mukaan laskettuna. Huomaa, että joskus valmistaja antaa kaupallisen tulkinnan tuotteen painosta, jättämällä pois  lisävarusteiden ja / tai tarvikkeiden painon.  Paino 18 g  
Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä 1 kpl  
Muut ominaisuudet
Tuotteen mitat (leveys x syvyys x korkeus) millimetreinä.  Mitat (LxSxK) 85 x 134 x 56 mm  

Voimassa olevat erikoistarjoukset
Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Kumppanuutta
Maksutavat
Toimitustavat
EBA National Winner Banner