0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitettyPyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver verkon mediamuunnin 1310 nm

Part number: MGBT1
EAN: 4260039342724
-13%
112,16 € ALV 0%
97,37 € ALV 0%
120,74 € sis. ALV
Saatavuus:
3.00  kpl.
Toimitus:
keskiviikko 24. elokuuta 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kuriiritoimitus  16,29 € Laske
Kuvaus
Lue lisää Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver verkon mediamuunnin 1310 nm
Erittely
Verkko
Muuntimen syöttöliittymä 1000Base-T  
Suorituskyky
Suurin siirtoetäisyys 100 m  
Aallonpituus 1310 nm  
Paino ja mitat
Tuotteen leveys 13,4 mm  
Tuotteen syvyys 66 mm  
Tuotteen korkeus  Tuotteen korkeus 8,5 mm  
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila 0 - 70 °C  
Varastointilämpötila -40 - 85 °C  
Suhteellinen kosteusalue 10 - 85%  
Säilytysympäristön kosteus 5 - 90%  
Muut ominaisuudet
Liitäntäportit kytket laitteita toisiinsa. USB (Universal Serial Bus) on tullut suosituin langallinen liitäntätapa oheislaitteille. USB 2.0 tukee jopa 480 Mbit / s (USB 1: 12 Mbit / s) nopeutta.  FireWire tunnetaan myös IEEE 1394-standardina. Enhanced IDE (EIDE) kutsutaan joskus Fast ATA, Fast IDE tai ATA-2 nimillä.  Käyttöliittymä RJ-45  

Voimassa olevat erikoistarjoukset
Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Kumppanuutta
Maksutavat
Toimitustavat
EBA National Winner Banner