0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitettyPyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

MMA1B00-C100D

Tuotenimi: Mellanox Technologies MMA1B00-C100D lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100000 Mbit/s QSFP 850 nm
EAN: 7290108487015
Part number: MMA1B00-C100D
292,37 € ALV 0%
362,54 € sis. ALV
Ei varastossa
Ilmoittakaa minulle, kun tuotetta on varastossa
Kuvaus
Lue lisää Mellanox Technologies MMA1B00-C100D lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100000 Mbit/s QSFP 850 nm
Erittely
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppi Valokuitu  
Suurin nopeus, jolla dataa voidaan siirtää laitteesta toiseen.  Tiedonsiirtonopeus (maks.) 100000 Mbit/s  
PCI-väylä QSFP  
Multi-mode fiber (MMF) -tuki Kyllä  
Valokaapelin liitin QSFP  
Suurin siirtoetäisyys 100 m  
Aallonpituus 850 nm  
Ominaisuudet
Tuotteen väri Hopea  
Virranhallinta
Tulojännite 3.6 V  
Virrankulutuksen määrä tällä mallilla, joka ilmaistaan ​​watteina. Tyypilliset arvot jotka valmistajat antavat ovat virrankulutus laitteen ollessa suljettuna, valmiustilassa / keskeytystilassa, tyypillisessä käyttössä ja maksimi käyttössä.  Virrankulutus 1,8 W  
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila 0 - 70 °C  
Suhteellinen kosteusalue 5 - 85%  
Paino ja mitat
Tuotteen leveys 18,4 mm  
Tuotteen syvyys 118 mm  

Voimassa olevat erikoistarjoukset
Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Kumppanuutta
Maksutavat
Toimitustavat
EBA National Winner Banner