0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

OEM SFP-10G-SR-C lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN: 4260380720042
Part number: SFP-10G-SR-C
SKU: 1150111
25,74 € ALV 0%
31,92 € sis. ALV
Saatavuus:
50+  kpl.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Toimituskulut alkaen:  10,48 € Toimituskustannusten laskeminen
Toimitus: torstai 25. heinäkuuta 2024
Maksutavat
Toimitustavat

OEM SFP-10G-SR-C lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN:

4260380720042

Part number:

SFP-10G-SR-C

SKU: 1150111

> SFP+ Valokuitu 10000 Mbit/s

> Aallonpituus: 850 nm

> Hot-swap

Ihanteelliset ratkaisut yrityksellesi
Löydämme yrityksellesi optimaalisen ratkaisun. Myynnin ja ennakkomyynnin asiantuntijamme valitsevat päivittäin tuotteita ja palveluita asiakkaillemme.
Laitteiden pikatoimitus maailmanlaajuisesti
Takaamme, että laitteesi toimitetaan ajallaan minne tahansa. Teemme yhteistyötä maailmanlaajuisten kumppaneiden kanssa varmistaaksemme, että logistiikkamme on optimoitu.
Tuki taataan
Tarjoamme tukea ratkaisujen käyttöönotossa yrityksessäsi. Pätevät insinöörimme auttavat sinua hallitsemaan infrastruktuuria tehokkaasti.
Asiakas ensin
RMA-asiantuntijamme käsittelevät reklamaatiot ja laitteiden vaihdot nopeasti ja tehokkaasti, jotta liiketoimintasi voi toimia sujuvasti.
Kuvaus
Cisco SFP-10G-SR-C. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+
Erittely
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppi 
Valokuitu
näytä enemmän
Tiedonsiirron enimmäisnopeus  Tiedonsiirron enimmäisnopeus
10000 Mbit/s
näytä enemmän
PCI-väylä 
SFP+
näytä enemmän
Multi-mode fiber (MMF) -tuki 
Kyllä
näytä enemmän
Valokuituliitin  Valokuituliitin
LC
näytä enemmän
SFP-lähetin-vastaanottimen standardi 
SR
näytä enemmän
Aallonpituus  Aallonpituus
850 nm
näytä enemmän
Ominaisuudet
Plug & Play -yhteensopiva  Plug & Play -yhteensopiva
Kyllä
näytä enemmän
Hot-swap 
Kyllä
näytä enemmän
Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Maksutavat
Toimitustavat
Sertifikaatit ja kunnianosoitukset