0
Pyyntö
0,00 €
0
Ostoskori
0,00 €
Ladataan...
Ladataan...
Pyynnöt ja tilaus on päivitetty
Pyynnöt ja tilaus on päivitettyPyynnöt ja tilaus on päivitetty
Tuote on päässyt loppumaan.
Pahoittelut, mutta tuote on päässyt loppumaan.

MC200CM

Tuotenimi: TP-LINK MC200CM verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 850 nm Monitila Musta
EAN: 6935364030438
Part number: MC200CM
29,54 € ALV 0%
36,63 € sis. ALV
Saatavuus:
31-40  kpl.
Toimitus:
perjantai 3. joulukuuta 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kuriiritoimitus  15,00 € Laske
Kuvaus
Lue lisää TP-LINK MC200CM verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 850 nm Monitila Musta
Erittely
Verkko
Suurin nopeus, jolla dataa voidaan siirtää laitteesta toiseen.  Tiedonsiirtonopeus (maks.) 1000 Mbit/s  
Verkkostandardit IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet-liitännän tyyppi Gigabitti Ethernet  
Ethernet LAN-yhteyden eri nopeustasot ilmaistuna megabittiä sekunnissa.  Ethernet LAN data-siirtonopeudet 10,100,1000 Mbit/s  
Auto MDI/MDI-X Kyllä  
Duplex-järjestelmä Täysi, Puolikas  
Tuetut kaapelityypit Cat5,Cat5e  
Liitettävyys
Yhteysteknologia Langallinen  
Ethernet LAN (RJ-45) -portit 1  
Kuitukanavaportit 1  
Valokaapelin liitin SC  
Suorituskyky
Suurin siirtoetäisyys 550 m  
Aallonpituus 850 nm  
Valokuidun rakenne Monitila  
Tuetut valokuitukaapelien halkaisijat (ydin/päällyste) 50/125,62.5/125 µm  
Suunnittelu
Laite on sisäänrakennettu tai tulee sisäänrakentaa (Kyllä / Ei). Ei tarkoittaa sitä, että laite on kytketty ulkoisesti kaapelin avulla tai langattomasti.  Sisäinen Ei  
LED-merkkivalot Kyllä  
Tuotteen väri Musta  
Virranhallinta
Virrankulutus (maks.) 1,66 W  
Paino ja mitat
Tuotteen leveys 95 mm  
Tuotteen syvyys 73 mm  
Tuotteen korkeus  Tuotteen korkeus 27 mm  
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila 0 - 40 °C  
Varastointilämpötila -40 - 70 °C  
Suhteellinen kosteusalue 10 - 90%  
Säilytysympäristön kosteus 5 - 90%  
Pakkauksen sisältö
Käyttöopas Kyllä  
Tekniset tiedot
Kestävän kehityksen sertifikaatit RoHS  

Voimassa olevat erikoistarjoukset
Pysy yhteydessä!
Tilaa uutiskirjeemme ja pysy ajan tasalla tarjouksista ja uutisista.

Tilaamalla uutiskirjeen hyväksyt markkinointitietojen lähettämisen sähköpostiosoitteeseesi. Henkilötietojasi hallinnoi Senetic AB, jonka kotipaikka on Engelbrektsgatan 9-11, 114 32 Stockholm, Ruotsi. Sinulla on oikeus pyytää pääsyä henkilökohtaisiin tietoihisi sekä oikeus korjata tai poistaa tietoja, rajoittaa niiden käsittelyä sekä vastustaa käsittelyä. Yksityiskohtaiset tiedot henkilötietojen käsittelystä löytyvät tietosuojakäytännöstä.

Väärä sähköpostiosoite.
Tämä sähköpostiosoite ei ole vahvistettu.
Tätä sähköpostiosoitetta ei ole vielä vahvistettu.
Kiitos!
Tarkista postilaatikkosi - saat meiltä viestin, jossa pyydetään vahvistamaan uutiskirjeen tilauksesi.
Kumppanuutta
Maksutavat
Toimitustavat
EBA National Winner Banner